Adres: Hoşdere Caddesi Şair Baki Sokak No:10/A Çankaya/ANKARA
Telefon: 0312 315 20 60    Teklif İste
  • Buharlı Temizlik İle Dezenfeksiyon: Petekler, banyo, lavabo vs sert zemin yüzeyler
  • Kimyasal Sistemler ile Yüzey Dezenfeksiyonu: Ortamdaki materyal ve telefon, klavye, kapı kolları, kapılar vs çok fazla uygulama alanı vardır.
  • ULV Sisleme Makinesi ile Ortam Dezenfeksiyonu: Genel ofis ve ev ortamlarında, yelpazesi geniştir
  • Ozon ile Dezenfeksiyon: Özellikle wc, banyo vs kısımlarda bakterilerin yok edilmesinde
  • Vakum ile Dezenfeksiyon: Kimyasal ve ısı yardımı ile özellikle kanepe, koltuk ve halı yıkama ve dezenfeksiyonu

Anaokulları, konutlar, sağlık merkezleri, eğitim kurumları, işyerleri, fabrikalar ve şantiyeler başta olmak üzere hastalık etmenlerinin yoğun olabileceği yerlerde insan sağlığına zarar vermeyen, kalıntı bırakmayan, ruhsatlı, dezenfektan ürünlerle deneyimli ve belgeli teknik ekibimiz bu işlemi gerçekleştirmektedir. Korupest Çevre Sağlığı, profesyonel uygulayıcı firmadır.

Özellikle toplu yaşam alanları virüs, bakteri, mikrop ve mantarların çoğalmaları için çok elverişli ortamlardır. Kış mevsimiyle beraber kişiden kişiye bulaşan hastalıklar da çoğalmaktadır. Kapalı alanların daha az havalandırılması, havasız kalan ortamda bu hastalık yapan mikro organizmaların insanlar arasında yayılmasını arttırır. Okullar, kreşler, bankalar, hastaneler, toplu taşıma araçları, servis araçları gibi birçok kişinin aynı anda kullandığı alanlar hastalıkların yayılmasının en büyük nedenidir. Dolayısıyla bu yaşam alanlarına düzenli dezenfeksiyon işlemi yapılması gerekmektedir.

Whatsapp Destek Tıkla Ara
Whatsapp Destek
Teklif İste